Najlepsze firmy leasingowe 2017 roku – zestawienie

Jakie firmy leasingowe cieszyły się największą popularnością pośród klientów w minionym roku? Oto złota dziesiątka najlepszych marek z ofertami leasingowymi na rynku!

O pomoc w zestawieniu poprosiliśmy panią Kazimierę Kamińską z fajnyleasing.pl.

Millenium Leasing.

Profesjonaliści z Millenium Leasing to najwyższej klasy specjaliści, którzy są mistrzami w swoim fachu. Potrafią doskonale doradzić każdemu klientowi sprawiając, że będzie on zadowolony i usatysfakcjonowany. Owa propozycja to jedna z najpopularniejszych pośród klientów w roku minionym.

Leasing Experts Direct.

Leasing finansowy oraz detale mu towarzyszące przestaną stanowić zagadkę w momencie zapoznania się z jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert, którą wykreowali wysokiej klasy specjaliści z marki Leasing Experts Direct. Liderzy w branży leasingu z pewnością pomogą wybrać idealne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Masterlease.

Tak fantastyczne propozycje w branży leasingowej zdarzają się wyjątkowo rzadko. Marka Masterlease z siedzibą w urokliwym Gdańsku jest kreatorem oferty wyjątkowej, która podbiła serca większości klientów. Na szczególną uwagę zasługuje także profesjonalna i szybka wycena. Decyzja może zapaść już dziś, więc nie zwlekaj i zadzwoń już teraz.

24 Leasing.

Działalność firmy 24Leasing rozpoczęła się kilka lat temu, co nie przeszkadza owej marce szturmem podbijać dzisiejszy rynek. Pracownicy marki są mocno zaangażowani w każdy problem, zaś profesjonalne działanie pozwala współpracować z klientem na każdym etapie procedury dążąc do pełnego sukcesu.

Eurofinans.

Blisko 20 lat na rynku – tak dużym doświadczeniem może pochwalić się firma Eurofinans, która wciąż należy do marek wiodących prym na współczesnym rynku. Do jej atutów należy nader wszystko profesjonalizm wypracowany na przestrzeni blisko 20 lat, indywidualne podejście do klienta oraz merytoryczność i rzeczowość.

Kompas Finansowy.

Kompas Finansowy to ciesząca się ogromnym zaufaniem oraz popularnością marka należąca do Agnieszki Kwaśniewskiej. Co prawda firma nie istnieje na rynku stosunkowo długo, jednak determinacja w tworzeniu atrakcyjnych ofert sprawiła, że marka z okolic Kielc rozszerza coraz śmielej swe pole działania zyskując coraz szersze grono odbiorców.

Go-Leasing.

Wysokiej klasy doświadczeni pracownicy z gliwickiej marki Go-Leasing stworzyli bezkonkurencyjną w skali rynku ofertę, która posiada na swoim koncie szereg pochlebnych recenzji. Do najważniejszych zalet owej firmy należy szybka i profesjonalna wycena oraz wysoce indywidualne podejście do danego problemu.

Idea Leasing.

Idea Leasing to niewielka firma skupiająca swą ofertą na leasingu samochodowym. Szczecińska marka coraz śmielej poczyna sobie w skali współczesnego rynku zyskując coraz większe grono zainteresowanych klientów Profesjonalne działania firmy wespół z doświadczeniem specjalistów w niej zatrudnionych powodują wiele znakomitych transakcji.

Getin Leasing.

Elastyczna oferta, profesjonalni i doświadczeni pracownicy, alternatywne rozwiązania oraz merytoryczność – tak w skrócie należy podsumować ofertę renomowanej marki Getin Leasing, która od wielu lat posiada placówki w najważniejszych miastach w Polsce.

Wabnic – Centrum Finansowe.

W tym przypadku po wtóre mamy do czynienia z ofertą leasingową dotyczącą pojazdów. Niewielkie Centrum Finansowe z Wieruszowa cieszy się coraz większą popularnością dzięki znakomitej ofercie jaką przygotowali doświadczeni specjaliści. Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami.